Bu Kategoridesiniz : / 29 Temmuz 2016 Cuma 15:19

Bursa’da Yol Durumu

-Bursa- İzmir D-200 karayolu üzerinde yer alan Mudanya sapağı köprülü kavşağının stadyum bağlantı yolları ile birlikte bölge trafiğine hizmet edecek şekilde projelendirilerek yenilenmesi kapsamında inşaat çalışmaları devam ettiğinden, servis yolları yapım çalışması nedeni ile şerit daraltması yapılmaktadır.

-Gebze- Orhangazi- Bursa otoyol inşaat yapım çalışmaları nedeniyle Bursa- Yalova yolunda bazı kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl- Bozöyük ayrımı domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapdığından oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

-Bursa-Eskişehir D-200 karayolu İnegöl çıkışında karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

 -Bursa- Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

 -Nilüfer ilçesi Demirci Caddesi üzerinde kavşak düzenleme çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzerhahlardan sağlanmaktadır.
 -Nilüfer ilçesi Beşevler mahallesi Beşevler caddesi üzerinde Yol İşleri Şube Müdürlüğü’ne ait çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, alternatif güzergah olarak, Cephanelik sokak,  Eğitimciler caddesi ve Yıldırım caddesinden trafik akışı sağlanacaktır.
-Osmangazi ilçesi, Hüdavendigar mahallesi, 1. Esen caddesi üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğünce yapılan alt yapı çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır.
-Gürsu ilçesi Cengiz Topel caddesi ve Atatürk caddesi üzerinde UEDAŞ çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır.
-Yıldırım ilçesi Erikli mahallesi Erikli caddesi üzerinde Yıldırım Belediye Başkanlığı’nca asfalt yenileme çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.
-Osmangazi ilçesi Aktarhüssam mahallesi Ahmet Hamdi Tanpınar caddesinde  (Fomara cad.) bulunan otelde pazar günü çalışma yapılacağından tek şerit trafik akışına kapatılacaktır.
-Nilüfer ilçesi Üçevler mahallesi Denizciler caddesi üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğünce yapılan alt yapı çalışması nedeni ile trafik akışı Şelale sokak ve Kavaklıdere caddeinden sağlanmaktadır
-Osmangazi ilçesi Demirtaş Barbaros mahallesi Demirtaş yolu caddesi üzerinde BUSKİ Genel Müdürlüğünce yapılan alt yapı çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır.

 benzer haberler

Prof.Dr.Yalçın: Hayvan sevgisi ders müfredatına alınsın  

Prof.Dr.Yalçın: Hayvan sevgisi ders müfredatına alınsın

YIL-MEK’ten 51 bin kişiye mesleki kurs  

YIL-MEK’ten 51 bin kişiye mesleki kurs

Parkinson hastasının beynine, hareketleri düzenleyen pil  

Parkinson hastasının beynine, hareketleri düzenleyen pil