Bu Kategoridesiniz : 20 Ekim 2016 Perşembe 19:36

Altepe:Vatandaşın aldatılmasının önüne geçiyoruz

Ekim ayı olağan meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, belediyelerin ekmek üretmesine, deniz otobüsü ve restoran işletmesine değinerek, bu tür yatırımlarla sektörde dengeyi sağladıklarını, vatandaşın aldatılmasının önüne geçtiklerini vurguladı.

Başkan Altepe, kamu kurumlarının doğan ihtiyaçlar nedeniyle halkın mağduriyetinin önüne geçmek için bu tür yatırımları yaptıklarını söyledi. Başkan Altepe, şunları söyledi:

“BUDO’yu, İDO’nun yüksek ve düzensiz fiyat politikası nedeniyle vatandaşların yoğun şikayetleri sonrasında hizmete aldık. Yine iştiraklerimizden BURFAŞ tarafından işletilen restoranlar, asıl görevlerinin yanında vatandaş için bir güvenlik noktasını da oluşturuyor. Halkımız kaliteli hizmeti ucuza bu mekanlardan alıyor. Aile boyu toplantılar yine kimsenin kimseyi rahatsız etmediği BURFAŞ restoranlarında yapılıyor. Yine ekmek fabrikası 1970’li yıllarda kuruldu. Bu olmazsa, kaliteli bir ekmeği şu dönemde 1 TL’ye almak mümkün olabilir mi? Tüm bunlar vatandaşın menfaatleri için doğan ihtiyaçlar nispetinde yapıldı.”

 

 

 benzer haberler

Başkan Edebali’den moral ziyareti  

Başkan Edebali’den moral ziyareti

‘Bursa Bıçağı’ tescillendi  

‘Bursa Bıçağı’ tescillendi

Uludağ’ı bilimle keşfettiler  

Uludağ’ı bilimle keşfettiler