Bu Kategoridesiniz : / 31 Temmuz 2016 Pazar 13:52

Avusturya kampı tamamlandı

8 Temmuz 2016 Cuma günü Özlüce Tesislerinde toplanarak sezon başı hazırlıklarına başlayan Bursaspor, hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya’nın Windischgarsten kasabasında gerçekleştirdi. 19 – 31 Temmuz tarihleri arasında burada 13 gün süren bir kamp yapan Bursaspor, 13 günlük kamp süresince 4 hazırlık maçı oynadı.

44513_onBursaspor,  Avusturya kampının ilk hazırlık maçında Mlada Boleslav ile Windischgarsten kasabasında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Mlada Boleslav takımı son dakikada attığı gol ile 3-2 kazandı. Bursaspor, ikinci hazırlık maçında ise SV Austria Salzburg takımını 6-1 yendi. Bursaspor, Avusturya kampının 3.hazırlık maçında Avusturya ekiplerinde Vorwarts Steyr ile karşı karşıya geldi. Bu maçı 2-1 kazanan yeşil- beyazlılar, 4. hazırlık maçında ise, Almanya Bundesliga ekiplerinden Darmstadt’a 3-0 yenildi.

Çalışmalarını tamamlayan Bursaspor, bugün TSİ 19.45’de THY Uçağı ile İstanbul’a inecek ve oradan karayolu ile Bursa’ya gelecek. 3 günü izinli olarak geçirecek olan takım, 4 Ağustos  Perşembe günü Özlüce Tesislerinde toplanarak Spor Toto Süper Lig hazırlıklarına başlayacak.

44481_on

Etiketler:

 benzer haberler

Prof.Dr.Yalçın: Hayvan sevgisi ders müfredatına alınsın  

Prof.Dr.Yalçın: Hayvan sevgisi ders müfredatına alınsın

Parkinson hastasının beynine, hareketleri düzenleyen pil  

Parkinson hastasının beynine, hareketleri düzenleyen pil

Karnesinde zayıfı olana teleferik bedava  

Karnesinde zayıfı olana teleferik bedava