Bu Kategoridesiniz : 11 Kasım 2016 Cuma 18:51

BAUHAUS size bir TIK kadar yakın…

Konusunda Avrupa’nın en büyüğü olan BAUHAUS yenilenen www.bauhaus.com.tr  online mağazasıyla Türkiye genelinde hizmet veriyor. www.bauhaus.com.tr son derece pratik çalışan bir internet mağazası olarak tüketiciye keyifli ve rahat alışveriş imkanı sunuyor. Online alışverişin tüm rahatlığını yaşatan www.bauhaus.com.tr  online mağazası binlerce ürün çeşidiyle Türkiye genelinde büyük beğeni de topluyor.

BAUHAUS Türkiye  Ayrıcalıkları

Türkiye’de “kendin – yap” kavramını yerleştiren ve ülkemizdeki ilk şubesini 1996 yılında hizmete açan BAUHAUS uluslararası konsepti doğrultusunda çok geniş satış alanlarındaki hizmetlerine devam ederken Türkiye genelinde hizmet veren ONLİNE ALIŞVERİŞ sitesini yeniledi.

Sektöründe Avrupa’nın öncü kuruluşu olan BAUHAUS’un sağladığı alışveriş kolaylığı ve sunduğu imkanlar tercih edilme nedenlerinin başında geliyor. Avrupa’nın 19 ülkesindeki BAUHAUS’lardan ürün ve bilgi paylaşımı sayesinde sektördeki tüm yenilikler aynı anda Türkiye’de de hizmete sunuluyor. Keyifli alışveriş imkanı; Kurumsal Müşteri Servisi (toplu alımlarda fiyat avantajı); en uygun fiyat garantisi; rakipsiz 120 bin ürün çeşidi arasından seçim yapma imkanı; en iyi ürünler, en uygun fiyatlar; BAUHAUS markalı binlerce kaliteli ürün; elektrikli ve motorlu el aletlerinde 5 yıl ürün garantisi; yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerde 12 ay ürün garantisi; maliyet fiyatına adrese teslimat BAUHAUS’un tüketiciye sunduğu önemli ayrıcalıklar arasında yer almaktadır.

BAUHAUS internet sitesindeki “Video Atölyelerinde” yer alan uygulama bilgileriyle çabuk, kolay ve güvenli bir şekilde hedefe ulaşma imkanı sağlayan Bauhaus Online Video Atölyesi tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.Türkiye genelinde online alışveriş imkanına www.bauhaus.com.tr adresinden rahatlıkla ulaşılıyor.

Etiketler: ,

 benzer haberler

OİB’den, Automechanika Frankfurt Fuarı’na milli çıkarma  

OİB’den, Automechanika Frankfurt Fuarı’na milli çıkarma

Ayakkabı sektöründen Moskova çıkarması  

Ayakkabı sektöründen Moskova çıkarması

Tarladan sofraya şifa; karabuğday  

Tarladan sofraya şifa; karabuğday