Bu Kategoridesiniz : 27 Ekim 2016 Perşembe 18:54

Birinciye bir sene ekmek ve süt bedava

Bursalıları 36 yıldır sağlıklı ve ekonomik gıdayla buluşturan BESAŞ, ‘Doğal BESAŞ, doğan insan’ konulu, ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Hayatının herhangi bir anını BESAŞ ürünleriyle fotoğraflayan profesyonel ve amatör herkese açık olan yarışmada dereceye girenler, para ödülü ve BESAŞ ürünleriyle ödüllendirilecek.

Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın da en büyük ekmek üretim tesisine sahip olan ve son yıllarda yapılan kırsal kalkınma yatırımları ile birlikte süt ve süt ürünleri tesisiyle bu alanda da önemli bir marka olan BESAŞ, şimdi de ürünlerini fotoğraf meraklılarıyla buluşturuyor. BESAŞ tarafından düzenlenen Doğal BESAŞ, Doğal İNSAN konulu fotoğraf yarışması İLE ile hayatın herhangi bir anını bir BESAŞ ürünü ile birlikte yakalayan fotoğrafçıların yorumları ile katkısız, doğal gıdalar konusunda 36 yıldır Bursa halkına hizmet veren BESAŞ markasının katkısız üretim konusundaki hassasiyetinin vatandaşları anlatılması amaçlanıyor. Profesyonel ve amatör olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen yarışmaya başvurular 01 Aralık 2016 saat 23.00’da sona erecek.

Başvuru şekli

Profesyonel kategoride katılacak yarışmacılar, ad, soyad, adres ve telefon numaraları ile yarışmaya girmek istedikleri fotoğrafları besasekmek@besasekmek.com.tr adresine mail olarak gönderecekler. Amatör kategoride katılacaklar ise, ad, soyad, Adres ve telefon numarası ile yarışmaya girmek istediğiniz fotoğrafları 0536 076 16 16 numaralı WhatsApp hattına mesaj olarak gönderecekler.

Genel Katılım Koşulları

Yarışma seçici kurul üyeleri dışında, amatör ve profesyonel tüm  fotoğrafçılara açıktır. Çekilen fotoğrafta BESAŞ ürünlerinden bir ya da birkaç tanesinin kullanılıyor olması gerekmektedir. Yarışma renkli sayısal kategoride olduğundan Siyah-Beyaz ve Sepia gibi monokrom (tek renk) fotoğraflarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Yarışmacılar en çok 4 (dört) adet Sayısal Renkli fotoğrafla yarışmaya katılabilirler. Katılımcı yarışmaya gönderdiği yapıtların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görünebilecek insanların, fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın internette ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya aittir. BESAŞ ödül kazanan fotoğrafların asıl dosyalarını katılımcıdan isteyebilir. Gönderilen fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde  katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, tarih vb. bilgiler bulunmamalıdır. Yarışmaya katılacak profesyonel fotoğraflar, JPEG formatında (.jpg veya .jpeg uzantılı), kısa kenarı  en az 2500 piksel boyutunda 300 dpi çözünürlükte ve en fazla 15 Mb olmalıdır. Yarışmaya dahil edilen eser sahiplerine SMS ile bilgi verilecektir.

Ödüller

PROFESYONEL YARIŞMACI ÖDÜLLERİ

Yarışma birincisi: 3.500 TL +

1 Yıllık ekmek kuponu(720 ekmek) +

1 Yıllık Süt kuponu (180 lt. süt) +

plaket

 

Yarışma ikincisi: 2.000 TL +

6 Aylık ekmek kuponu(360 ekmek) +

6 Aylık Süt kuponu (90 lt. süt) +

plaket

Yarışma üçüncüsü: 1.000 TL +

3 Aylık ekmek kuponu(180 ekmek) +

3 Aylık Süt kuponu (45 lt. süt) +

plaket

 

AMATÖR YARIŞMACI ÖDÜLLERİ

Yarışma birincisi: 500 TL +

1 Yıllık ekmek kuponu(720 ekmek) +

1 Yıllık Süt kuponu (180 lt. süt) + plaket

 

Yarışma ikincisi: 300 TL +

6 Aylık ekmek kuponu(360 ekmek) +

6 Aylık Süt kuponu (90 lt. süt) +

plaket

 

Yarışma üçüncüsü: 200 TL +

3 Aylık ekmek kuponu(180 ekmek) +

3 Aylık Süt kuponu (45 lt. süt) +

Başvuruların 01 Aralık 2016’da sona ereceği yarışmanın sonuçları 11 Aralık 2016’da açıklanacak, ödül töreni ve sergi ise 22 Aralık 2016’da yapılacak. Katılımcılar daha detaylı bilgilere www.besasekmek.com.tr adresinden ulaşabilecekler.

 benzer haberler

Karacabey ‘Uluslararası Leylek Festivali’ başlıyor  

Karacabey ‘Uluslararası Leylek Festivali’ başlıyor

YIL-MEK’ten 51 bin kişiye mesleki kurs  

YIL-MEK’ten 51 bin kişiye mesleki kurs

‘Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali’ Nilüfer’de başladı  

‘Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali’ Nilüfer’de başladı