Bu Kategoridesiniz : 26 Mayıs 2018 Cumartesi 14:20

BUİKAD geleneksel iftarda buluştu

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD ) tarafından her sene düzenlenen geleneksel iftar yemeği, bu sene de üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. BUİKAD Başkanı İpek Yalçın, konuşmasında derneğin yeni dönem faaliyetlerine dikkat çekerken, ‘kadının iş hayatındaki rolünün artırılmasına’ yönelik hedeflerini destekleyecek kuvvetli projeler üzerinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Düzenlenen iftar yemeğine tüm üyelerin yanı sıra; derneğin faaliyetlerini işbirliği içerisinde yürüttüğü BALKANTÜRKSİAD Başkanı Vekili İskender İskenderoğlu, İGİAD Başkanı Hakan Özdemir, BOSİAD Başkanı Abdullah Bayrak, BTSO Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle, BUSİAD Başkanı Ergun Türkay  ve çok sayıda davetli katıldı.

Derneğin yeni döneminde devam edecek pek çok projeye destek sağlayacak yeni üyeler; Beyza Bayrakçı, Lale Baştuğ, Duygu Toygur Eroğlu, Zeynep Burcu Mumcuoğlu, Ayşe Aktaş, Esma Esin Üstünova, Seval Şengör, Arzu Erdi’ye BUİKAD Kurucu Başkanı Selma Çetinkaya Türker, Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın ve Başkan Yardımcısı Oya Eroğlu tarafından rozetleri takdim edildi.

 benzer haberler

Bursalılar, huzurevi sakinleriyle bu kermeste buluştu  

Bursalılar, huzurevi sakinleriyle bu kermeste buluştu

Vali Küçük muhtarları dinledi  

Vali Küçük muhtarları dinledi

Bursa’da kurtuluş coşkusu  

Bursa’da kurtuluş coşkusu