Bu Kategoridesiniz : 09 Ağustos 2016 Salı 19:11

Burası Timsah Arena’daki Nilüfer Belediyesi locası

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan locayı gezerek incelemelerde bulundu. Başkan Bozbey, Bursaspor’a desteğin her zaman süreceğini belirtti.

Bursaspor’a verdiği destekle her zaman yanında olduğunu gösteren Nilüfer Belediyesi bu desteğini Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda (Timsah Arena)  kiraladığı loca ile de sürdürdü.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yapımı tamamlanan ve iç tefrişatı Nilüfer Belediyesi tarafından yapılacak olan l2locada incelemelerde bulundu. Başkan Bozbey’e ziyareti sırasında Nilüfer Belediyesi Meclis Üyeleri ve ilgili müdürler de eşlik etti.Nilüfer Belediyesi locasında yapılacak düzenlemelerle ilgili  talimatlar veren Bozbey, yeni statta Bursaspor’un başarılı olacağına inandığını söyledi. Nilüfer Belediyesi olarak Bursaspor’a  bugüne kadar gerek teknik gerekse tesis anlamında önemli katkılar sağladıklarını kaydeden Bozbey, “Bursaspor bu şehrin en büyük markalarından birisidir. Bu markayı ulusal ve uluslararası arenada daha güçlü kılabilmek için tüm dinamiklerin bu takıma destek olması gerekir. Biz de belediye olarak ilk günden bu statta loca alarak desteğimizi sunduk. Bundan sonra da her zaman destek vermeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki burada Bursaspor büyük başarılara imza atacak” dedi.

 

 

 

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit