Bu Kategoridesiniz : 27 Ağustos 2016 Cumartesi 18:25

Bursaspor Futbol okulunda geleceğin timsahları yetişiyor

Bursaspor Futbol Okulunun yaz dönemi çalışmaları Merinos Stadyumu’nda yapılan son antrenmanlar ile tamamlandı.

Başkan Ali Ay öğrencilere yaptığı konuşmada; “Hepinize çok teşekkür ediyorum, öncelikle ailelerinize çok teşekkür ediyorum, sizleri bizlere emanet ettiler. Hocalarımıza çok teşekkür ediyorum, onlar sizinle çok iyi şekilde ilgilendiler, geleceğin timsahlarını burada yetiştirmeye çalıştılar. Sizlerden ben de hocalarınızın söylediği gibi futbolu bırakmamanızı ve devam etmenizi istiyorum. Bursaspor altyapısına çok önem veriyoruz, çünkü Bursaspor yeniden şampiyon olacaksa altyapısından yetişen kendi çocuklarımızla şampiyon olacaktır” dedi.

Temel ilkesi ‘Ahlaklı birey, iyi sporcu’ olarak belirlenen Futbol Okulunun Koordinatörü Hakan Cenkçiler, kapanış töreninde yaptığı açıklamada, amaçlarının Bursaspor Futbol Okulu kış döneminde sayıyı artırmak ve daha fazla öğrenciye ulaşmak olduklarını belirtti. Cenkçiler şöyle konuştu:

“Hepsi birer Bursasporlu oldular, 2012 doğumlu çocuklarımızdan başladık bu sene, altyapımıza bu güne kadar kazandırdığımız çok oyuncumuz var ve inşallah bu çocuklarımızın içinden de altyapımıza gidecekler olacaktır. Yeni sezona 1 Ekim’de başlayacağız ve 8 ay süren bir çalışma programımız var. ”

 

 

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit