Bu Kategoridesiniz : 19 Şubat 2017 Pazar 17:43

Filede derbinin galibi Büyükşehir

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, TVF Venüs Sultanlar Ligi 17. Haftasında karşılaştığı Nilüfer Belediyespor’u 3-1 mağlup etti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, TVF Venüs Sultanlar Ligi 17. haftasında, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmada bir başka Bursa temsilcisi Nilüfer Belediyespor’u 3-1 mağlup etti. Uzun süre servisin her sayının ardından el değiştirdiği maçın ilk setinde, Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 8-7 önde girdiği ilk teknik molanın ardından farkı 3 sayıya kadar çıkarmayı başardı ve ikinci teknik molaya da 16-13 önde girdi. Teknik molanın ardından yeşil-beyazlıların savunma hatalarını iyi değerlendiren Nilüfer Belediyesi durumu 20-20’ye getirse de, Büyükşehir’in orta oyuncusu İvana Prokopic file üstünde başarılı bloklarıyla Nilüfer Belediyesi’ne sayı şansı tanımadı ve ilk seti Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü 25-21 önde tamamladı.(1-0)

Maçın ikinci setinde rakibi karşısında etkili olamayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bu seti 25-15 kaybetse de zorlu geçen üçüncü ve dördüncü sette rakibini başarıyla geçerek maçı 3-1 kazandı. Bu sonucun ardından 3 puanı hanesine yazdıran yeşil-beyazlılar, galibiyet coşkusunu taraftarıyla paylaştı.

 

 benzer haberler

Plaj voleybolunda ödüller sahiplerini buldu  

Plaj voleybolunda ödüller sahiplerini buldu

O bir ‘Dünya şampiyonu’  

O bir ‘Dünya şampiyonu’

Birincilik ödülü Ece Tamer’in  

Birincilik ödülü Ece Tamer’in