Bu Kategoridesiniz : 11 Ağustos 2016 Perşembe 12:09

Filenin Timsahları’ndan yeni sezona merhaba

44725_on

Geçtiğimiz sezon namağlup olarak 2.Lige yükselen Filenin Timsahları, yeni sezona merhaba dedi.

Özlüce Tesislerinde düzenlenen imza töreninde Bursaspor Voleybol takımının 7 transferinden 6’sı yer aldı. Yabancı transfer Elena Litevchenko da önümüzdeki günlerde Bursa’ya gelecek.

“BURSASPOR, ARMASININ OLDUĞU HER YERDE İDDİALIDIR”

İmza törenin konuşma gerçekleştiren Amatör Şubelerden Sorumlu Asbaşkan Sezer Sezgin, “ Bursaspor’un armasının yer aldığı her platformda iddiası vardır. Biz de hedefimizi 1.Lig olarak koyduk” dedi. Sezgin ayrıca yeni transferlerin kendilerine ve Bursaspor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Yeni transferlerden Emine Emel Kaplan, “ Böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum. Bugünden itibaren hazırlıklara başlıyoruz. İnşallah güzel başarılar elde edebiliriz. Bursaspor’u geçen sezon da takip etmiştim. Çok başarılı oldular. Taraftarımızı bu sezon bekliyoruz. Bizim için çok önemliler” dedi. Melis Ece Yurtsever ise “ Ben zaten Bursalıyım. Bursa’dan ayrılalı 10 sene oldu. 10 yılın sonunda böylesine büyük bir camiaya transfer olabilmek benim için gurur kaynağı oldu. Umarım bunu 1.Lige çıkarak taçlandırırız. Taraftarımızın desteklerini biliyorum. Onlarla birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

LİGDE HEYECAN VEREN BİR TAKIM 

Baş Antrenör Emin İmen  yaptığı açıklamada “Öncelikle ben sezonun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu sezon yeni bir yapılanma içine girdik. Bursaspor’da hedefler her zaman yukarıya. Biz de buna uygun takım yapmaya çalıştık. Yarın itibariyle çalışmalara başlayacağız. Önemli olan uyumu yakalayabilmemiz. Sonuç için bir şeyler söylemek erken ama Bursaspor olarak ligde heyecan verici bir sezon bekliyorum. Birinci etap çalışmalarını fizik ve kondisyon ağırlıklı olacak. Daha sonra ikinci etap çalışmalarında teknik ve taktik çalışmalarımız olacak. Bir kamp yapmayı hedefliyoruz. Hazırlık maçları oynamak bizim için çok faydalı olacak. Uyum açısından bu maçlara ihtiyacımız olacak. Sonuç olarak Bursaspor’umuzun başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Geçen yıllara oranla çok güçlüm bir ligde oynayacaklarını belirten İmen, “Bu zorlu ligde kendimize yer bulmaya çalışacağız. Ligin durumuna göre belki önümüzdeki aylarda bir takviye yaparak hedefi o zaman belirleme yoluna gideceğiz” dedi.

 

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit