Bu Kategoridesiniz : 26 Eylül 2016 Pazartesi 14:27

Hedef 2020 olimpiyatları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, İl Müdürlüğüne bağlı antrenörlerle 2016-2017 sezonundaki hedefler, tesis yatırımları ve çalışmaların değerlendirildiği toplantıda bir araya geldi.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ KAHRAMANLARI

Osmangazi Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıda konuşan il müdürü Süleyman Şahin, 15 Temmuz hain darbe girişiminin sporcularımıza çok iyi şekilde anlatılmasının önemine vurgu yaparak tüm antrenörlerden bu konuda milli bilinç içerisinde çalışmalarını sürdürmelerini istedi. Şahin, ayrıca ülkesini seven, milli ve manevi değerlerimize, demokrasimize bağlı bir neslin yetişmesi için antrenörlerimize büyük sorumluluklar düştüğünü ve bu noktada 15 Temmuz’da Türk milletinin top yekün göstermiş olduğu büyük demokrasi mücadelesinin ve bu uğurda hayatlarını veren kahraman şehitlerimizin Sporcularımıza en iyi şekilde anlatılarak sporcularımıza o kahramanların unutturulmamasının önemli görevlerimizden biri olduğunu belirtti ve bu uğurda hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz dedi.

ŞİMDİDEN 2020 OLİMPİYATLARI İÇİN ÇALIŞMALIYIZ…

Bursa’da son 4 yılda hizmete giren ve yaklaşık 215 milyon lirayı bulan vizyon tesislere ilişkin bilgi veren İl Müdürü Süleyman Şahin, şu an yapımı devam eden tesislerin tamamlanmasıyla Bursa’nın spor vizyonunun daha da güçleneceğini söyledi. Hizmete giren yeni tesislerin yoğun bir şekilde kullanılması ve engellilere yönelik spor çalışmalarının da güçlenerek sürdürülmesinin önemini de vurgulandı.  Ayrıca toplantıda şimdiden 2020 olimpiyatları için hedef sporcuların ve yeni yeteneklerin keşfedilerek çalışmaların başlatılması için antrenörlele değerlendirmeler yapıldı ve bu konudaki eksiklikler masaya yatırıldı. toplantı antrenörlerin genel çalışmalarla ilgili görüş ve önerilerinin alınmasıyla son buldu.

 

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit