Bu Kategoridesiniz : 16 Ağustos 2016 Salı 12:56

İzmir Cup’ın şampiyonu Nilüfer Belediyespor

Hentbol Erkekler İzmir Cup Hazırlık Turnuvası’nın şampiyonu Nilüfer Belediyespor oldu. Turnuvadan yenilgisiz çıkan Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular sezonun ilk kupasını Nilüfer’e taşımanın mutluluğunu yaşadı.

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Nilüfer Belediyespor Erkekler Hentbol  Takımı, Hentbol Erekler İzmir Cup Hazırlık Turnuvası’nda şampiyon olarak taraftarlarını sevince boğdu.

Göztep,  Beykoz Belediyespor, Merzifon Belediyespor ve Antalyaspor’un katıldığı turnuvada  5’te 5 yapan Nilüfer Belediyespor  şampiyon oldu.

Nilüfer Belediyespor  Göztepe’yi 24-21, Antalyaspor’u 29-28, Beykoz Belediyespor’u 25-24, Merzifon Belediyespor’u da 28-24 yenerek yenilgisiz şampiyonluğa ulaşmanın mutluluğunu yaşadı.

Sezonun ilk kupasını kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Nilüfer Belediyespor Hentbol Teknik Sorumlusu M. Fatih Işık “Bu turnuvada yeni transferlerimizi ve altyapıdan gelen genç oyuncularımızı görme fırsatını yakaladık. Birbirinden çekişmeli geçen maçlarda oyuncularımız taktik disiplin ve fiziki üstünlüklerini rakiplerine kabul ettirdiler.  2-4 Eylül 2016 tarihlerinde Gümüşhane’de yapılacak olan Türkiye Kupası 1. Tur Grup maçlarına kadar takımımız tam olarak hazır hale gelecek. Nilüfer Belediyespor Erkekler  Hentbol Takımı yeni sezonda da başarılarını sürdürecek. Bize verdikleri destek için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit