Bu Kategoridesiniz : / 13 Temmuz 2016 Çarşamba 15:24

Motosiklet tutkunları Kocayayla’da buluşuyor

Motosiklet tutkunlarının büyük heyecanla beklediği ‘Bursa Enduro Motosiklet Festivali’, 14  Temmuz Perşembe- 17 Temmuz Pazar tarihleri arasında Keles İlçesi’ne bağlı Kocayayla’da gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi ve Keles Belediyesi destekleriyle düzenlenen ‘Bursa Enduro Motosiklet Festivali’, 14  – 17 Temmuz tarihlerinde Kocayayla’da heyecanlı anlara sahne olacak. Motosiklet tutkunlarının birlik ve dayanışması açısından büyük öneme sahip olan ‘Bursa Enduro Motosiklet Festivali’ne Türkiye’de ve yurtdışında faaliyet gösteren kulüplerden sporcular katılacak. Motosiklet severlerin yanı sıra doğa tutkunu kamp – karavan, bisiklet, dağcılık ve atv kulüplerinin katılımıyla da zenginleşecek olan programda, yerel esnaf katılımcıların tüm ihtiyacını sağlayacak.

Halat çekme, yavaş gitme ve motocross yarışmalarının da yapılacağı programda gerçekleştirilecek olan konserler ise sporseverlere 4 gün boyunca eğlenceli anlar yaşatacak. Ayrıca gün içerisinde belirlenen saatlerde bölge tanıtımının yapılması için kültür turları da düzenlenecek.

 22194_2_201607131454

22194_3_201607131454

 benzer haberler

Vali Küçük:Eğitim çağındaki çocukların çalıştırılması bizi üzüyor  

Vali Küçük:Eğitim çağındaki çocukların çalıştırılması bizi üzüyor

Sıla “ON’dan kalan” konserlerinin üçüncüsüyle yine büyüledi  

Sıla “ON’dan kalan” konserlerinin üçüncüsüyle yine büyüledi

Edebali’ye tam destek  

Edebali’ye tam destek