Bu Kategoridesiniz : 22 Aralık 2016 Perşembe 16:55

Musa Eroğlu’dan türkü ziyafeti

musa-eroglu-1

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen “Nida Ateş’le Buluşmalar” programına konuk olan Türk Halk Müziği’nin usta ismi Musa Eroğlu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kültür ve sanatın kalbinin attığı Nilüfer’de türkü dünyasının sevilen ismi Musa Eroğlu hayranları ile buluştu. Nilüfer Belediyesi tarafından her ay düzenlenen ve sanatseverler tarafından büyük ilgi gören “Nida Ateş’le Buluşmalar” programına katılan Eroğlu, sevenlerinden büyük ilgi gördü.

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Oditoryum’da gerçekleşen konseri Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Rahşan Duygu Tursun da izledi. Musa Eroğlu konserde, en sevilen parçalarını Nida Ateş’le birlikte söyledi. Karacaoğlan’ın şiirlerinden bestelediği eserleri de seslendiren Eroğlu, salonu tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin sonunda Musa Eroğlu ve Nida Ateş, dakikalarca ayakta alkışlandı. Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Rahşan Duygu Tursun, gecenin sonunda Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Eroğlu ve Ateş’e çiçek vererek teşekkür etti.

Yaklaşık 10 yıl aradan sonra Bursa’daki hayranlarıyla bir araya geldiğini belirten Musa Eroğlu da Başkan Mustafa Bozbey ile ekibine bu fırsatı verdiği için teşekkür etti.

 benzer haberler

Sıla “ON’dan kalan” konserlerinin üçüncüsüyle yine büyüledi  

Sıla “ON’dan kalan” konserlerinin üçüncüsüyle yine büyüledi

Arda Boyları’nın hikayesi Bursa’da sahnelendi  

Arda Boyları’nın hikayesi Bursa’da sahnelendi

Madcon Bursa’yı coşturdu  

Madcon Bursa’yı coşturdu