Bu Kategoridesiniz : 27 Eylül 2016 Salı 19:03

Nilüfer’de Kış Spor Okulları başlıyor

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediyespor işbirliği ile düzenlenen “Kış Spor Okulları” başlıyor. 6-16 yaş grubunun faydalanabileceği spor okullarında 9 branşta eğitim verilecek.

Spor kenti Nilüfer’de Yaz Spor Okulları’nın yanı sıra Kış Spor Okulları da yoğun ilgi görüyor. 6-16 yaş arasındaki öğrencilere yönelik düzenlenecek Kış Spor Okulları’nda 9 branşta eğitimler verilecek. 8 dönem olarak açılması planlanan kursların ilk dönemi 1 Ekim-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Uzman spor eğitmenleri tarafından futbol, voleybol, temel spor eğitimi, masa tenisi ve kort tenisi eğitimleri Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde, basketbol Yüzüncü Yıl Spor ve Gençlik Merkezi’nde, squash ve capoeira kursları Altınşehir Gençlik Merkezi’nde verilecek. Yüzme kursları da Çalı Kapalı Yüzme Havuzu ve Konak Olimpik Yüzme Tesisleri’nde düzenlenecek.

Capoeira hariç tüm kurslar hafta sonu gündüz saatlerinde yapılacak. Yaş sınırı olmayan yetişkinler için capoeira eğitimleri çarşamba ve perşembe günleri 19:30-21:30 saatleri arasında, 6-11 yaş arasındaki öğrencilere verilecek. Capoeira kursu da cuma ve cumartesi günleri 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

spor-okullari-4

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit