Bu Kategoridesiniz : 20 Aralık 2016 Salı 15:58

Nilüferli kızlar parmak işaretiyle gözdağı verdi

kucuk-kizlar-voleybol-3

Nilüfer Belediyepor, eleme maçında Özel Çakır Eğitim Kurumları’nı 3-0 yenerek, Voleybol Küçük Kızlar 4’lü Final Grubu’na kaldı. Nilüfer Belediyepor’da Genç Kızlar’dan sonra Küçük Kızlar Takımı da final grubunda yer aldı.

Nilüfer Belediyepor eleme maçında Özel Çakır Eğitim Kurumları ile Çekirge Spor Salonu’nda karşılaştı. Nilüfer Belediyespor Cenay ve Senem’in etkili oyunları ile maça hızlı başladı. Tüm maç boyunca file dibinde ve smaçlarda etkili olan mavi yeşil beyazlı voleybolcular, ilk seti 25-9, ikinci seti 25-7, üçüncü seti de 25-8 gibi farklı skorlarla kazanarak 4’lü Final Grubu’nda yer aldı. Nilüfer Belediyespor 4’lü Final Grubu’nda Kestel Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor ve MG Spor ile şampiyonluk için mücadele edecek. Küçük smaçlar parmak işareti yapıp rakiplerine gözdağı verdi.

Karşılaşmayı taraftarlarla birlikte izleyen Nilüfer Belediyespor Başkanı Fırat Emiroğlu “Bizim en belirgin özelliğimiz, güçlü altyapımızla sporcu yetiştiren bir kulüp olmamız.  Bu gün Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin güçlü takımları ve A Milli Takım’da  altyapımızdan yetişen oyuncularımız var” diyerek, farklı galibiyetten dolayı oyuncuları kutladı.

 benzer haberler

Plaj voleybolunda ödüller sahiplerini buldu  

Plaj voleybolunda ödüller sahiplerini buldu

O bir ‘Dünya şampiyonu’  

O bir ‘Dünya şampiyonu’

Birincilik ödülü Ece Tamer’in  

Birincilik ödülü Ece Tamer’in