Bu Kategoridesiniz : 06 Ağustos 2016 Cumartesi 21:34

Potanın Timsahları tam kadro çalıştı

Yeni sezon hazırlıklarına Pazartesi günü başlayan Potanın Timsahları, yabancı oyuncular Dejan Borovnjak ve Karlo Vragoviç’in de takıma katılmasıyla tam kadro ilk çalışmasını yaptı.

Barış Spor Salonu’nda Baş Antrenör Şemsettin Baş nezaretinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde yabancı oyuncular takım arkadaşları ile tanıştı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda koordinasyon, çabukluk ve dayanıklılık çalışmaları yapıldı. Potanın Timsahları 10 Ağustos 2016 Çarşamba günü ikinci etap çalışmaları için Çanakkale’ye kampa gidecek ve 10 gün boyunca çalışmalarını burada sürdürecek.

DEJAN BOROVNJAK

Daha önce ülkemizde Royal Halı Gaziantep forması da giyen tecrübeli pivot oyuncu Dejan Borovnjak ligi bildiğini ve Bursaspor’un başarısı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi. Borovnjak kendisi için yeni bir deneyimin olacağını belirttiği konuşmasında, “Yeni bir sezon beni bekliyor. Yeni bir deneyim, yeni bir takım ve yeni takım arkadaşları. Umarım her şey çok güzel olur. Üç yıl önce Türkiye’de oynamıştım. Takımımızda da iyi oyuncular var. Daha önce birlikte oynadığım isimler var. Türkiye 1.Ligi zorlu bir lig. Takıma katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım” dedi.

KARLO VRAGOVIC

Oyun kurucu mevkiinde görev yapan Karlo Vragoviç ise Türk basketbolunu özellikle Euroleague düzeyinde çok yakından takip ettiğini belirtti. Karlo, “ Dejan’ın dediği gibi Türkiye 1.ligi güçlü bir lig. Ben sahada en iyisini yapmaya, takıma katkı sağlamaya çalışacağım. Burada olduğum için çok mutluyum. Bursaspor ismini duyduğum andan itibaren internet üzerinden videoları inceledim. Teksas’ı gördüm. Taraftarımızın bizim en önemli gücümüz olacağını şimdiden söyleyebilirim. Maçlarımızın başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

 benzer haberler

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi  

2. Küme Küçük Kızlar futbol müsabakaları sona erdi

Osmangazi’nin gol kraliçesi  

Osmangazi’nin gol kraliçesi

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit  

BGL Play-Off çeyrek final serisi:  Tofaş 75-101 Banvit