Bu Kategoridesiniz : 15 Ekim 2016 Cumartesi 15:36

Redd Nilüfer’de gönülleri fethetti

redd-konser-2

Rock müziğin sevilen grubu Redd Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde hayranlarıyla buluştu. Redd akustik performansıyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti. Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Redd konseri müzik tutkunlarına muhteşem bir gece yaşattı.

BAOB Oditoryum’da düzenlenen konsere Redd hayranları büyük ilgi gösterdi. Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Berk de konseri izleyenler arasındaydı.

Rock müziğinin en sevilen gruplarından Redd’in solisti Doğan Duru ile Güneş Duru ve Berke Özgümüş, akustik konser serisinin Bursa durağında unutulmaz konsere imza attı. Müzik kariyerlerinde kısa zamanda çok sayıda albüme imza atan başarılı grup sevilen şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendirdi. Kendi bestelerinin yanı sıra  dünyaca ünlü bestelere  de konserde yer veren grup izleyenlerden tam not aldı.

Konserde en büyük alkışı grubun çok sevilen ve yönetmen Çağan Irmak’a ilham vererek filmine isim olan Prensesin Uykusuyum isimli parçası aldı. Yaklaşık iki saat sahne de kalan gruba konser sonunda Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Berk çiçek vererek teşekkür etti.

 

 benzer haberler

Ümit Besen ve Pamela’dan muhteşem düet  

Ümit Besen ve Pamela’dan muhteşem düet

İlayda Aydın sete traktörle geliyor  

İlayda Aydın sete traktörle geliyor

‘Bizim Ev’ katılımcılarından muhteşem konser  

‘Bizim Ev’ katılımcılarından muhteşem konser