Bu Kategoridesiniz : 13 Aralık 2016 Salı 18:31

Sizi seviyoruz polis amca

Yıldırımlı minikler, İstanbul’da yaşanan hain saldırının ardından polis amcalarına taziye ziyaretinde bulunarak, onlara moral verdi.

İstanbul’da düzenlenen ve 44 kişinin şehit olduğu hain saldırının ardından Yıldırım Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (YIL-MEK) bünyesinde faaliyet gösteren okul öncesi eğitim sınıflarında öğrenim gören minikler, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Ertuğrulgazi Polis karakolunu ziyaret ederek, polis amcalarına moral verdi. Polislere karanfil takdim eden öğrenciler ayrıca, evde velilerine yaptırdıkları poğaça, böreklerin yanı sıra kendi yaptıkları resimleri de hediye etti.

ACIMIZI HAFİFLETTİLER

Arkadaşlarını kaybeden polislere başsağlığı dileyen öğrencilerin gösterdiği duyarlılık polisleri duygulandırdı.  Düzenlenen etkinlikten dolayı çocuklara ve Yıldırım Belediyesi’ne teşekkür eden Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görev yapan polisler, “Böyle bir zamanda minik yavrularımızın gösterdiği bu duyarlılık acımızı bir nebze de olsa azaltırken, aynı zamanda mücadele azmimizi artırdı. Bu yavrularımızın geleceği için dün olduğu gibi bundan sonra da elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz” dediler.

cevik3

cevik4

cevik5

 

 benzer haberler

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final  

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu  

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu

Vahşice öldürülen Zeytin’in kumdan heykeli yapıldı  

Vahşice öldürülen Zeytin’in kumdan heykeli yapıldı