Bu Kategoridesiniz : 24 Mart 2017 Cuma 19:28

Sürücüler dikkat!

Gebze- Orhangazi-  Bursa otoyol inşaat yapım çalışmaları nedeniyle Bursa-Yalova yolunda bazı kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozöyük ayrımı Domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapıldığından Oylat ayrımına kadar 6750 mt.’lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Bursa- Eskişehir D-200 karayolu İnegöl çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nce, Avarlar köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

Kent Meydanı – Terminal arasında sürdürülen T2  hafif raylı sistem hattı çalışması nedeni ile İstanbul yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır.

T2 hattı çalışması kapsamında Yalova yolu Pınar kavşağı (Panayır kavşağı) köprü inşaatı çalışması nedeni ile trafik akışı servis yolundan sağlanacaktır.

Bursa- Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Fuat Kuşçuoğlu caddesi, Mehmet Akif köprüsü, Soğukkuyu caddesi ve Avrupa Konseyi Bulvarına bağlanan yollarda Fen İşleri Dairesi Başkanlığunca yapılan yol yapım çalışmaları nedeni ile alternatif güzergahlar kullanılacaktır.

Osmangazi ilçesi Çekirge Mahallesi Armutlu Meydanı düzenleme çalışması nedeni ile trafik akışı alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.

Sürücülerin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

 benzer haberler

Başkan Edebali’den moral ziyareti  

Başkan Edebali’den moral ziyareti

‘Bursa Bıçağı’ tescillendi  

‘Bursa Bıçağı’ tescillendi

Uludağ’ı bilimle keşfettiler  

Uludağ’ı bilimle keşfettiler