Bu Kategoridesiniz : 11 Ocak 2017 Çarşamba 14:21

Vişne Caddesinin son trendleri Junioshow’da

junio
Yıl içerisinde 2 kez yapılması planlanan ve 2017 yılının ilk fuarı olan  ‘Junioshow 2017’ Bursa Valisi İzzettin Küçük’ün katılımıyla meraklılarına kapılarını açtı.
10-14 Ocak 2017 tarihleri arasında Bursa TÜYAP Fuar Merkezinde bebe ve çocuk konfeksiyonunun dünya üzerinde ki temsilcilerini ağırlayacak olan fuar açılışında konuşan Vali İzzettin Küçük,”Bursa temsil ettiği tüm kulvarlarda başı çektiği gibi bebe ve çocuk konfeksiyonunda da büyük bir potansiyeli var. Yıldırım İlçemizde bulunan Vişne Caddesinin bulunduğu bölgede örnek bir kümelenme gerçekleştiren sektör, inanıyorum ki bu gibi organizasyonlarla dünya da adından söz ettirmeye devam edecek. Ben bu önemli fuarın organizasyonunda emeği geçen başta Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Bebe-Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) yönetim kuruluna şükranlarımı arz ediyorum” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından ülkemizdeki genç modelistlerin motivasyonunu artırmak için düzenlenen bebe ve çocuk giyimindeki tasarım yarışmasında dereceye giren genç modacılar ödüllerini Vali İzzettin Küçük’ün elinden aldı.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Küçük ve açılışa katılan protokol, sektörün son trendlerinin sergilendiği Junioshow Fuarını gezdi.

 benzer haberler

Bozbey: GDO’lu ürünlerle bizi hasta ettiler  

Bozbey: GDO’lu ürünlerle bizi hasta ettiler

Alman firmasından ‘yerinde gaz’ tesisi  

Alman firmasından ‘yerinde gaz’ tesisi

Uludağ’ın pınarları Bursa’ya akacak  

Uludağ’ın pınarları Bursa’ya akacak