Bu Kategoridesiniz : / 18 Mayıs 2016 Çarşamba 20:51

Godiva New York’ta 90.yılını kutladı

Godiva 90. yılını, New York’ta  Marlborough Chelsea Gallery’de  verdiği davette kutladı. Davete, iş dünyasının ve akademik çevrelerin önde gelen isimleri yanı sıra Drew Barrymore gibi dünyaca ünlü isimler katıldı. Burberry’nin eski Ceo’su ve moda dünyasının önde gelen danışmanlarından Rose Marie Bravo da davetin ev sahiplerindendi.

Ahmet Güneştekin’ten 90.yıl eseri

Ünlü Sanatçı Ahmet Güneştekin’in Godiva’nın 90. yıldönümü için hazırladığı “Godiva’nın Başkaldırısı”eserine Lady Godiva’nın cesareti ilham kaynağı oldu. Ahmet Güneştekin: “Lady Godiva da bir performans sanatçısıydı bana göre. Sanat dahil olmak üzere, insanlık mirasının temelini cesur insanların attığını düşünüyorum. İnsanlığın ortak mirasına dahil olacak bu sanat eserinin de Lady Godiva’nın cesaretini  yansıtmasını istedim” diyerek eserini nasıl tasarladığını anlattı.

Godiva’nın bu önemli yıl dönümü ile ilgili konuşan Godiva CEO’su Mohamed Elsarky ise, “Bugün, Godiva’nın 90 yıllık çikolata uzmanlığı ve mirasını kutluyoruz.  Godiva kurulduğu günden bu yana özel lezzetlerimizi, inovatif bir yaklaşımla hazırlıyoruz. Godiva’nın geçmişten günümüze ikonik çikolatalarını bir araya getiren Gold Yıldönümü Koleksiyonunu, kutlamamızın bir parçası olarak beğeninize sunuyoruz.  Godiva’nın 90.yılında çok zarif bir sanat eseri ortaya koyarak bu günü daha anlamlı kılan Ahmet Güneştekin’e yürekten teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Zeynep Osman (Osmanli_Hanedani _43uncu_Reisi_Osman_Ertugrulun-esi)

Godiva’dan 90.yıla özel Gold Yıldönümü Koleksiyonu

Godiva’nın 90 yıllık mirası, çikolata uzmanlığı, estetik bakış açısı ve inovasyon yaklaşımını yansıtan kutlamada, Godiva’nın özel olarak tasarladığı Gold Yıldönümü Koleksiyonu’nun da tanıtımı yapıldı.

 

 

Etiketler:

 benzer haberler

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final  

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu  

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu

‘Seneye yerli süt mısırı yiyeceğiz’  

‘Seneye yerli süt mısırı yiyeceğiz’