Bu Kategoridesiniz : / 25 Mayıs 2016 Çarşamba 10:55

Incognito hem coştu hem coşturdu

21922_DSC_021_201605251007

Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği ‘55. Uluslararası Bursa Festivali’, Incognito grubunu sevenleriyle buluşturdu. Acid Jazz ustaları, coşkulu konserde en güzel şarkılarıyla sevenlerine keyifli bir akşam yaşattı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 55.’si düzenlenen ‘Uluslararası Bursa Festivali’, dünyaca ünlü Incognito grubunu hayranlarıyla buluşturdu. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilen konser, renkli görüntülere sahne oldu.

Usta sanatçılar, müzik listelerinin zirvesine yerleşen şarkılarıyla muhteşem bir konserle Bursalıları selamladılar. Müzikte 30 yılı geride bırakan Incognito, ‘Always there’, ‘Don’t you worry bout a thing’, ‘Still a friend of mine’, ‘Nights over Egypt’, ‘I hear your name’ gibi klasikleri, keyifli bir atmosferde müzikseverlerle paylaştı. Yüksek sahne performanslarıyla dikkat çeken ve izleyicilerinin sevgi seliyle karşılanan topluluk, unutulmayacak bir geceye imza attı.

21922_DSC_019_201605251007

Bursa’da konser vermenin mutluluğunu yaşadıklarını anlatan sanatçılar, kendilerine has tarzlarıyla gönülleri fethetti. Hayranlarının da şarkılarına coşkuyla eşlik ettiği topluluk, keyifli konserin sonunda alkışlarla ödüllendirildi.

55. Uluslararası Bursa Festivali Programı

25 Mayıs – Monica Bulanda

29 Mayıs – Müziğin ustalarıyla ‘Gazino Show’ (Neşe Karaböcek, Seçil Heper, Seyyal Taner, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Nur Yoldaş, Ercan Turgut, Tülay Özer, Bilgen Bengü, Funda)

30 Mayıs – Fuat Saka & Niyazi Koyuncu & Karmate

31 Mayıs – Aşkın Nur Yengi & Harun Kolçak

1 Haziran – Candan Erçetin

2 Haziran – The Dire Straits, Experience

4 Haziran – İlhan İrem

 

 benzer haberler

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final  

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu  

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu

Edoardo Tresoldi, Türkiye’ye geliyor  

Edoardo Tresoldi, Türkiye’ye geliyor