Bu Kategoridesiniz : / 25 Mayıs 2016 Çarşamba 11:08

KalDer’den Nilüfer Belediyesi personeline teşekkür belgesi

KalDer Bursa Şubesi, 2015 yılı Bursa Mükemmellik Ödülü sürecinde değerlendirici olarak görev alan Nilüfer Belediyesi çalışanlarına, Başkan Mustafa Bozbey’in makamında teşekkür belgesi verdi.

KalDer Bursa Şubesi 2015 yılı Bursa Mükemmellik Ödülü sürecinde, Nilüfer Belediyesi çalışanları da görev aldı.

Nilüfer Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Derya Özgök ile müdürlük çalışanları Gülşah Ayzit, Neslihan Arslan, Aslı Hayaloğlu ve Yiğit Bağdaş, ödül sürecinde değerlendirici olarak çalıştı.

KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay ile Genel Sekreter Akyan Kurkur da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in makamında, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Nazlı Yazgan’ın da katılımıyla süreçte görev alan çalışanlara teşekkür belgelerini sundu.

Çalışanlara belgelerini, Başkan Mustafa Bozbey verdi. Başkan Bozbey, KalDer Bursa Şubesi 2015 yılı Bursa Mükemmellik Ödülü sürecinde görev aldıkları için personeli kutlayarak, “Bu çalışmalar Nilüfer Belediyesi’nin kalite yolculuğunda da bizim için önemli” dedi.

KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay da “Nilüfer Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederek, “Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmellik” kavramlarının yaygınlaştırılmasında önemli katkıları olduğuna inandığımız  Bursa Mükemmellik Ödül sürecinde gelecek yıllarda da görev alarak katkılarınızı sürdürmenizi bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 benzer haberler

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final  

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu  

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu

BursaRay’da, bu gece son sefere kalanlar dikkat  

BursaRay’da, bu gece son sefere kalanlar dikkat