Bu Kategoridesiniz : / 29 Mayıs 2016 Pazar 22:30

Nilüfer’i plaj voleybolu heyecanı sardı

Bursa Nilüfer Belediyesi ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğiyle kente kazandırılan Plaj Voleybolu Sahası açılış için gün sayıyor. 3 Haziran’da açılacak olan tesis, Bursa’da ilk kez gerçekleşecek olan Balkan Beach Tour’a da ev sahipliği yapacak.

Nilüferlileri sporun farklı branşlarıyla buluşturmayı hedefleyen Bursa Nilüfer Belediyesi, bu amaçla çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Nilüfer Belediyesi’nin Türkiye Voleybol Federasyonu  (TVF)  işbirliğiyle hayata geçireceği Plaj Voleybolu Sahası, açılış için gün sayıyor. Cengiz Göllü Voleybol Salonu yanındaki alana yapılan Plaj Voleybolu Sahası, 3 Haziran’da faaliyete geçecek.

Nilüfer’de plaj voleybolu heyecanı yaşanacak

Plaj Voleybolu Sahası’nın açılış gününde Nilüfer Belediyesi, Bursalıları yine bir ilkle de buluşturacak. Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde Balkan Beach Tour ilk kez Bursa’da yapılacak.

3-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Balkan Beach Tour Bursa etabı, Plaj Voleybolu Sahası’nda gerçekleşecek. 10 ülkeden toplam 32 takımın katılacağı Balkan Beach Tour Bursa etabının ilk gününde Ana Tablo maçları yapılacak. Çeyrek final karşılaşmalarının ikinci gün yapılacağı organizasyonun son gününde de final heyecanı yaşanacak.

Organizasyonda girişlerin ücretsiz olacağını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, tüm spor tutkunlarını bu coşkuya ortak olmaya davet etti. Bozbey, “Spor kenti Nilüfer’de tüm halkımızı sporla buluşturuyoruz. Plaj voleybolunun da kentimizde daha fazla yayılması için Plaj Voleybolu Sahası’nı hizmete sunacağız. Sporun her dalında hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

 

 

 benzer haberler

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final  

Mütareke kutlamalarına Edip Akbayram ile görkemli final

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu  

Bursa’da 2 bin kişi iyilik için koştu

Vahşice öldürülen Zeytin’in kumdan heykeli yapıldı  

Vahşice öldürülen Zeytin’in kumdan heykeli yapıldı