Bu Kategoridesiniz : 09 Eylül 2018 Pazar 16:59

‘Seninle Başım Dertte’ müzikaline Bursa’da büyük ilgi

Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ yaz turnesi kapsamında Antalya, Alanya,Bodrum,Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Altınoluk’tan sonra geçtiğimiz akşam Bursa’da izleyicisiyle buluştu.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve bir sanatçının bestelerinden oluşan şarkıları 80’lerde yaşanan özlediğimiz aşk hikayesiyle sahneleyen ekip, Bursa izleyicisine yazın son demlerinde Yeşilçam esintisi yaşatarak herkesin yüzünde tatlı bir tebessüm bıraktı.

Selami Şahin’in unutulmaz besteleri eşliğinde sahnelenen müzikal, izleyicileri geçmişe doğru bir yolculuğa götürerek tam not aldı ve ayakta alkışlandı.

Turne boyunca gittikleri her şehirde karşılaştıkları yoğun ilgi ve sevgiden hissettikleri güzel duyguları her fırsatta dile getiren oyuncu kadrosu da Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yaşayan bir efsanenin müzikalini yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

Başrollerini Toprak Sağlam ve Lider Şahin’in paylaştığı müzikalde Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi güçlü oyuncu kadrosu ile unutulmaz bir performans sergilendi.

Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’; turne kapsamında 13 Eylül’de İzmir Enternasyonal Fuarı’nda izleyicisiyle buluşacak.

 benzer haberler

Şebnem Ferah, şarkılarıyla ilaç oldu  

Şebnem Ferah, şarkılarıyla ilaç oldu

Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel…Binlerce genç geldi  

Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel…Binlerce genç geldi

Ümit Besen ve Pamela’dan muhteşem düet  

Ümit Besen ve Pamela’dan muhteşem düet