Bu Kategoridesiniz : / 12 Nisan 2018 Perşembe 19:28

‘Yamaha yolda’ projesi Bursa’da

Yamaha Motor Türkiye, yeni ürün gamı hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcıları için hayata geçirdiği ‘Yamaha Yolda’ projesiyle yola çıktı. Projesinin startı İstanbul’da Yamaha Riding Academy’de gerçekleşen açılış partisiyle verildi. Yüzlerce motosiklet sever açılışta merak ettiği Yamaha modelleriyle sürüş deneyimi yaşadı.  Şimdi yeni durak Bursa. Yamaha, 14-15 Nisan tarihlerinde Yamaha Start Motor’da Bursalı motosiklet kullanıcıları ile buluşacak.

Bu proje ile aylar sürecek Türkiye turuna çıkan Yamaha, Türkiye’nin çeşitli illerinde Yamaha’nın  eşsiz modellerini test edebilmek için bekleyen yüzlerce kullanıcıya ulaşacak. İstanbul’da gerçekleşen etkinlikle başlangıç yapan ve İstanbullu kullanıcıyla buluşan proje daha sonra Bursa, Balıkesir ve İzmir’i rotasına alacak.  İlk etapta 14 – 15 Nisan tarihlerinde Bursa’da, 21 – 22 Nisan’da Balıkesir ve 28 – 29 Nisan’da İzmir’de olacak.

“2018’i yenilikler yılı olarak adlandırmıştık. Yamaha Yolda projesi ile Türkiye’de bir yeniliğe daha imza attık” diyen Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever “Kando felsefesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerinde hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Bu proje ile motosiklet tutkunlarıyla daha sıcak temas halinde olarak benzersiz marka imajını güçlendireceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı.

 benzer haberler

BursaRay’da, bu gece son sefere kalanlar dikkat  

BursaRay’da, bu gece son sefere kalanlar dikkat

Nilüfer’de Balkan rüzgarı esti  

Nilüfer’de Balkan rüzgarı esti

Başkan Dündar: Demirtaş yatırımların adresi oldu  

Başkan Dündar: Demirtaş yatırımların adresi oldu